Jdi na obsah Jdi na menu
 


Službám v oblasti finančního a mzdového účetnictví se věnujeme od roku 2002. Založením právnické osoby v roce 2005 jsme rozšířili činnost o daňové poradenství, zakládání nových společností a pomoc v oblasti realitních obchodů.

 

V současné době poskytujeme služby ročně přibližně stovce klientů, mezi něž se řadí jak právnické osoby, tak i živnostníci. Oborové portfolio zahrnuje širokou škálu obchodních a průmyslových odvětví.

 

Nedotknutelnou filozofií společnosti Ovský & Partners je zejména spolehlivost. U nás si můžete být jisti, že právě Vaše podnikání nás opravdu zajímá. My chápeme, že Váš čas má hodnotu.

 

Druhým pilířem naší činnosti je komplexnost služeb. Jsme schopni podporovat Vaše podnikání v mnoha ekonomických oblastech s přihlédnutím k dané fázi ekonomického cyklu Vaší společnosti. My víme, že jedině služba bez starostí má pro Vás význam.

 

Věříme, že   právě   spolehlivost   a   komplexnost   služeb   společnosti Ovský & Partners ve spojení s oboustranně přístupnými cenami Vás přesvědčí, zavolat nám.

optimalizace PageRank.cz

optimalizace PageRank.cz